پزشکان با استفاده از سرامیک پرسلانی ایتالیایی ژنتیک گل رز را تغییر دادند

این کارخانه یکی از قدیمی ترین کارخانه های سرامیک پرسلانی ایتالیایی ایران است که از طریق تولید سرامیک دیوار و کف، حضور مستمر و چشمگیری در بازار داشت.

طی سالیان متمادی با توجه به نیاز مشتریان برندهای زیادی از این کارخانه به بازار عرضه شده است که با نام های سعدی، بوستان، پارسیان، بهارستان و الفند شناخته می شوند.

تولید سرامیک های ضد اسید برای اولین بار در کشور و چاپ طرح های جدید با استفاده از فناوری اچ دی بر روی سرامیک ها از جمله جوایزی است که این کارخانه در توسعه صنعت سرامیک و سرامیک در ایران دریافت کرده است.

سرامیک

شرکت سرامیک آرین سرام در سال 1386 در شهر ابرکوه یزد با مساحت 200 هزار متر مربع شامل 40 هزار متر مربع زیربنا و ظرفیت اسمی سالانه 8 میلیون متر مربع با اشتغالزایی بیش از 250 نفر در سال 1386 تاسیس شد. . آنها در سال 2015 راه اندازی شدند.

رایج ترین و جدیدترین نوع سرامیک دیواری نوع مینی است که با نصب بین کابینت یا بالای سینک، ظاهری مدرن به آشپزخانه می بخشد.

اگر سرامیک های بزرگ را برای دیوار انتخاب کنید، فضاهایی مانند حمام کوچکتر و فضاهایی مانند اتاق خواب بزرگتر و چشمگیرتر به نظر می رسند.

اولین چیزی که یک ساختمان را متمایز می کند نمای آن است، بنابراین انتخاب سرامیک و سرامیک بسیار مهم است. نمای سرامیک دارای مزایای بیشتری نسبت به نمای سنگی از جمله ثبات رنگ و طرح، قیمت مناسب، سرعت بالا در نما و مقاومت بیشتر در برابر ترک و شکستگی می باشد.

علاوه بر این، باید سرامیک های پارکینگ، سرامیک های پاسیو و سرامیک های انبار را با یکدیگر و همچنین داخل خانه هماهنگ کنید.

استفاده از سرامیک های سایز بزرگ برای پارکینگ هایی با متراژ کم مناسب نیست. برای پارکینگ هایی با مساحت کم، سرامیک های سبک و ساده بهترین و مناسب ترین هستند.

سرامیک ها دمای ذوب بالایی دارند. سرامیک ها دمای ذوب بسیار بالایی دارند زیرا در کوره های سرامیک پخته می شوند (در برخی موارد تا سه بار پخت می شوند) و همچنین می توانند فضا و شرایط زیادی را تحمل کنند (مثلا زمان آتش سوزی).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.